Warmia i Mazury

Zwiedzaj Polskę. Szlakiem Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego

Zapraszamy do zapoznania się przewodnikiem „Zwiedzaj Polskę. Szlakiem Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego”, przygotowanym przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Publikacja pokazuje ciekawe zakątki naszego kraju, prowadzi do miejsc, które stały się atrakcyjniejsze dzięki inwestycjom zrealizowanym z wykorzystaniem środków z Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego.

Przewodnik „Zwiedzaj Polskę. Szlakiem Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego” to również 50 filmów, które sukcesywnie będą publikowane na kanale MRiRW w serwisie You Tube: https://bit.ly/3pRMZcD.

Oglądając filmy odwiedzisz pięćdziesiąt miejsc – inwestycji współfinansowanych w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”. Dzięki zaangażowaniu i chęci działania, twórcy poszczególnych projektów – przedsiębiorcy, przetwórcy, przedstawiciele samorządów, czy lokalne społeczności, jak chociażby Rybackie Lokalne Grup Działania – mogli spełnić swoje marzenia.

Dzięki lekturze Przewodnika dowiesz się: gdzie w Polsce leży „kawiorowa potęga” – miejsce, niegdyś znane z hodowli karpia i pstrąga, dlaczego Uniejów warto odwiedzać przez cały rok, czy też tego, gdzie znajdziesz karczmę, w której można zjeść pierogi z karpiem.

Przewodnik ma prostą i przejrzystą formę, jest w nim wiele informacji o polskich przedsiębiorstwach, które wsparł m.in. z Europejski Fundusz Morski i Rybacki. Przeczytasz w nim ciekawostki o miejscach turystycznych, lokalnych specjałach, poznasz polskie firmy i ich ciekawe inwestycje.

Link do zakładki:

https://www.gov.pl/web/rolnictwo/publikacja-przyklady-operacji-w-ramach-po-ryby-2014-2020.

Zapraszamy do czytania i oglądania.

Zwiedzaj Polskę Szlakiem Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego
(UW Olsztyn)

error: Nie kopiuj!!!