HALO MORĄG

Życzenia dla portalu z okazji 10-lecia

Życzenia dla portalu z okazji 10-lecia od Posła na Sejm RP Elżbiety Gelert.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.

Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań.

Złap w żagle pomyślne wiatry.

Podróżuj, śnij, odkrywaj.”

                                                                       MARK TWAIN

Dekada jest przedziałem, który pozwala na analizy i podsumowania. Systematyczna i rzetelna praca widoczna z perspektywy 10 lat nabiera wyraźnego kształtu i wartości.

Jubileusz 10 – lecia portalu to rocznica, przy której refleksje i ocena kierują myśli ku przeszłości, do ludzi, którzy podążali za marzeniem, pociągając za sobą kolejne osoby.

 Określamy swój status w teraźniejszości i odważnie wybiegamy w przyszłość z nowymi marzeniami, ideami.

Cytując Henrego Forda: „Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces” pozostaje mi życzyć kontynuacji pracy nacechowanej rzetelnością i systematycznym zaangażowaniem.

Serdecznie gratuluję redaktorowi naczelnemu, panu Danielowi Woronko oraz wszystkim Jego współpracownikom za dobre dziennikarstwo, odwagę pisania o wszystkich istotnych sprawach i pozostawienie oceny Czytelnikowi.

Wyrazy uznania przekazuję Panu Danielowi Woronko za wspieranie lokalnych inicjatyw, działań charytatywnych na rzecz osób potrzebujących oraz aktywności w sprawach lokalnej społeczności. .

Gratuluję 25 lat twórczej pracy dziennikarskiej życząc, by srebrny jubileusz był dla Pana nie tylko podsumowaniem przeszłości, ale inspiracją do dalszej wytężonej pracy .

Panu i całemu zespołowi redakcyjnemu życzę, by przywołane słowa Marka Twaina były inspiracją do podejmowania wyzwań, szczególnie tych, które wydają się niemożliwymi do zrealizowania.

                                                              Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

                                                                              Elżbieta Gelert

error: Nie kopiuj!!!