Webinarium „Organizacje społeczne. To działa”

Trzydzieści stowarzyszeń i fundacji z całego kraju połączyło siły, aby prostym językiem i obrazem mówić w mediach o tym, czym są organizacje społeczne, dla kogo działają, jakie są efekty ich działań. Tak powstała kampania „Organizacje społeczne. To działa”, do której mogą przyłączyć się kolejne podmioty. Webinarium zaplanowane na 20 listopada jest po to, aby zainteresowanym przybliżyć założenia kampanii.

Szanowni Państwo, już od roku opowiadamy, jak organizacje społeczne zmieniają życie milionów Polek i Polaków. Pokazujemy, jak biorą sprawy w swoje ręce, aby aktywnie działać na rzecz każdego i każdej z nas. https://publicystyka.ngo.pl/juz-rok-todziala
Chcemy, abyście poczuli się częścią kampanii i tworzyli ją razem z nami. Dlatego przygotowaliśmy dla Was webinarium, w którym będziecie mogli usłyszeć, jak zaangażować się w działania kampanii, a także jak minął rok w #ToDziała, w jaki sposób opowiadamy o organizacjach społecznych i jak widzimy w tym Waszą rolę. Chcielibyśmy poznać także Wasze zdanie na temat dalszego rozwoju kampanii.
Webinarium “Organizacje społeczne. To działa” – Jak włączyć się w działania kampanii? odbędzie się 20 listopada (środa) o godz. 12.00
Na webinarium można zarejestrować się pod poniższym linkiem:
https://ngopl.clickmeeting.pl/-organizacje-spoleczne-to-dziala-jak-wlaczyc-sie-w-dzialania-kampanii-/register
Dołączcie do nas. Pokażcie, że jesteście częścią 100 tysięcy organizacji społecznych, działających w Polsce, że razem zmieniamy świat na lepsze.

(org./rowop)