AktualnościHALO MORĄG

Festiwal Piosenki MIRA

W sobotę odbędzie się XXV FESTIWAL PIOSENKI ZUCHOWEJ, HARCERSKIEJ I EKOLOGICZNEJ MIRA 2021. Zapraszamy 16 października 2021 r. do Morąskiego Domu Kultury. W godzinach 10-12 odbędzie się przegląd piosenki, a od godziny 16:30 odbędzie się koncert laureatów.

Od godziny 16 oraz podczas koncertu laureatów organizowany jest kiermasz ciast, podczas którego będzie można zakupić cegiełki na remont harcówki.

Już po raz 25 spotkamy się na festiwalu piosenki organizowanym przez harcerzy z morąskiego hufca.

Festiwal rozpocznie się 16.10.2021 r. w sali widowiskowo-kinowej Morąskiego Domu Kultury – ul. Mickiewicza 19 – o godz. 10.00 (zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym). W przypadku kiedy festiwal nie będzie mógł się odbyć w formie stacjonarnej, uczestnicy będą mieli możliwość nadesłania w wyznaczonym terminie nagrania, które zostanie ocenione przez jury.
W trakcie przeglądu piosenki zostaną przeprowadzone warsztaty o tematyce muzycznej i ekologicznej dla uczestników festiwalu oraz mieszkańców miasta. Udział w warsztatach będzie bezpłatny.
Rozstrzygnięcie i podsumowanie festiwalu nastąpi podczas koncertu laureatów, który odbędzie się 16.10.2021 r. o godz. 18:00 w sali widowiskowo-kinowej Morąskiego Domu Kultury. Zapraszamy na niego uczestników festiwalu wraz z opiekunami grup/zespołów i rodzicami.

Regulamin dla przedszkoli i szkół: https://tiny.pl/97qbp
Link do zgłoszeń dla przedszkoli i szkół: https://tiny.pl/97q66

Regulamin dla członków ZHP: https://tiny.pl/97qb5
Link do zgłoszeń dla członków ZHP: https://tiny.pl/97qv3

Festiwal Piosenki MIRA jest wieloletnią tradycją harcerskiego środowiska Hufca ZHP Morąg. Swoją rangą coraz częściej wykracza poza zasięg regionalny, gdyż w środowisku harcerskim jest znany w całym województwie Warmińsko-Mazurskim. Głównym celem wydarzenia jest popularyzowanie piosenki harcerskiej, turystycznej i ekologicznej. Zależy nam na stworzeniu dla uczestników warunków do wymiany doświadczeń i prezentacji swoich talentów. Nie zapominamy o lokalnej społeczności i naszej małej ojczyźnie, gdyż nasze wydarzenie jest kierowane do wszystkich mieszkańców Gminy Morąg, a aktywności zorganizowane podczas festiwalu dają uczestnikom okazję do poznania Morąga jesienną porą.

(org.)

error: Nie kopiuj!!!