HALO MORĄG

Łukta. Podsumowanie konkursu fotograficznego „Łukta w obiektywie serca”

W Gminnym Ośrodku Kultury w Łukcie odbyło się otwarcie wystawy fotografii konkursowych oraz ogłoszenie laureatów konkursu. Na konkurs wpłynęło prawie 100 fotografii, z których jury wybrało 40 najlepszych, które zostały wyeksponowane na wystawie, spośród nich jury wybrało te najlepsze.

Wśród laureatów konkursu znaleźli się:

WYRÓŻNIENIA:

Michalina Piotrowska

Weronika Wiktorowicz

Hanna Wojciechowska

III MIEJSCE

Izabela Makowska (za zdjęcie ś.p. Szymona Makowskiego)

II MIEJSCE

Dagmara Cok

I MIEJSCE

Tomasz Świętochowski

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

„Łukta w obiektywie serca” to już ostatnia z sześciu inicjatyw, które mieliśmy przyjemność organizować dzięki środkom pozyskanym z programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2021”

Podczas wystawy swoją prelekcję oraz wernisaż miał też olsztyński fotograf Pan Henryk Cirut, który zaprezentował nam swoje autorskie serie pt „Tryptyk Warmiński”, w skład którego wchodzą „Hydroformy”, Geoformy” oraz Dendroformy”, a także „Malarstwo Warmińskiego Lasu”.

Wszystkie wymienione prace można oglądać jeszcze przez najbliższy tydzień w Gminnym Ośrodku Kultury w Łukcie. Zapraszamy.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2021”

(GOK Łukta)

 

error: Nie kopiuj!!!