AktualnościHALO MORĄGWieści z ratusza

Morąskie Dni Rodziny – program wydarzeń

Gmina Morąg po raz kolejny, włączyła się do organizacji na naszym terenie Morąskich Dni Rodziny w ramach XXIII Warmińsko – Mazurskich  Dni Rodziny pod hasłem „Młodość – Miłość – Małżeństwo – Rodzina”.

To już XXIII edycja tej imprezy, podczas której  wszystkim rodzinom z Gminy Morąg proponowane są atrakcje i wydarzenia, o charakterze wspierającym, integrującym i promującym życie rodzinne. Podczas Morąskich Dni Rodziny, mimo sytuacji spowodowanej pandemią nie zabraknie atrakcji zarówno dla dzieci   i młodzieży, jak również rodziców. Przygotowane atrakcje odbywać się będą zarówno w wersji online jak i w formie spotkań na żywo (za zachowaniem obowiązujących limitów i obostrzeń). Specjalnie przygotowane wydarzenia artystyczne, edukacyjne, kulturalne, sportowe i rekreacyjne, będą okazją do wspólnego, aktywnego i bezpiecznego spędzania czasu przez całe rodziny.

Burmistrz Morąga przy zaangażowaniu  Miejskiego Ośrodka Pomocy  Społecznej  w Morągu, Urzędu Miejskiego w Morągu, Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu oraz Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Morągu i Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnego  Katarzyna Królak serdecznie zapraszają mieszkańców Gminy Morąg do udziału w zaplanowanych wydarzeniach.

Więcej informacji na plakacie:

error: Nie kopiuj!!!