AktualnościHALO MORĄG

Morążanka reprezentuje Polskę w międzynarodowym konkursie Miss Grand International 2023

Reprezentantką Polski w konkursie Miss Grand International 2023 została 2 Wicemiss Polonia 2023 Kornelia Gołębiewska. Kornelia już dziś wyleciała do Wietnamu na zgrupowanie. Przed nią tygodnie przygotowań, finał zaplanowany jest na 25 października. Już teraz mocno trzymamy kciuki za naszą reprezentantkę. 

Ma 23 lata i pochodzi z Morąga. Jest studentką psychologii w biznesie i architektury w krajobrazie. Uwielbia fotografować i nagrywać naturę.  Jej hobby to także motoryzacja, współtworzy w tej dziedzinie zawody, które są nieodłącznym elementem jej życia.

30 czerwca zdobyła tytuł II Wicemiss Polonia 2023, a to umożliwiło jej reprezentowanie Polski na arenie międzynarodowej.

Kornelia zabrała ze sobą kilka przepięknych sukni, nie możemy się doczekać aż ją w nich zobaczymy. Wśród nich są kreacje od Ismena Warszawska Studio, Angeliki Jozefczyk, Fotomody, Madonny Atelier.

– Nie mogę się doczekać. Jeszcze to do mnie nie dociera, ale bardzo się cieszę. Jestem pewna, że będzie to super spędzony czas – mówi Kornelia Gołębiewska.

Organizatorzy wyborów Miss Grand International 2023 informują, że konkurs składa się z sześciu głównych wydarzeń cząstkowych, w tym konkursu Best in Swimsuit, parady wietnamskich kostiumów, wywiadu za zamkniętymi drzwiami, konkursu kostiumu narodowego, konkursu wstępnego oraz wielka końcowa noc koronacyjna , która zostanie zorganizowana w różnych miastach od północy do południa Wietnamu , w tym w Hanoi , Hạ Long , Da Nang , Hội An , Huế i Ho Chi Minh City.

(org./fot. arch. Miss Polonia)

error: Nie kopiuj!!!