AktualnościHALO MORĄG

Pary z SKT „U Mirka” na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego Pomosty

Niedzielne przedpołudnie pary z SKT „U Mirka” spędziły w Elblągu, gdzie startowały w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego Pomosty. W  kategorii solistki do 11 lat kl. H wystartowała Joanna Sitek . Po świetnej prezentacji tanecznych możliwości 8- latki z Morąga, która na co dzień tańczy w parze zdobyła złoty medal!

Ze złotem do Morąga wracają trzy pary w kat. 8-9 lat kl. H. Pierwsze miejsce ex aequo mają pary: Wojciech Kaczkan , Hanna Stypik oraz Oskar Bujel z Alą Rachubą i Piotr Turski – Laura Oczyńska. Dodatkowo Laura i Piotr zdobyli SUPER Puchar. Gratulujemy!

W kat. 10-11 lat kl. G wystartowały pary Jeremiasz Dobrzeniecki, Karolina Miazga oraz Jakub Klekowski, Maja Obuchowicz. Obie pary uplasowały się ex aequo na miejscu II. Brawo!

Arkadiusz Pych , Julia Obuchowicz oraz Karol Białaś, Julia Klich wytańczyli w kat. 12-13 lat kl. G złoto. W tej samej kategorii Igor Oleksiw, Julia Narejko tym razem na II miejscu.

Oprócz złotego medalu para Karol Białaś , Julia Klisz wytańczyli dodatkowo SUPER Puchar ! Gratulujemy tancerzom wyników i dobrej formy!