AktualnościHALO MORĄG

Rozpoczęcie Sezonu Motoryzacyjnego z Cars Team Morąg 2023

Już 14.05.2023, Zapraszamy wszystkich miłośników motoryzacji i nie tylko do Morąga, na Nasz kolejny- czwarty Zlot Motoryzacyjny! Nasz portal jest patronem medialnym tego wydarzenia.


– W trakcie wydarzenia na pewno nie zabraknie licznych konkurencji, super nagród jak i wspanialej atmosfery! Wpadajcie do nas swoimi autami! Nie zapomnijcie wziąć ze sobą swojej ekipy! Wyposażcie się w dobry humor, aby wraz z Nami spędzić jak najlepiej ten czas! Wyciśniemy z niego ile wlezie! – zapraszają organizatorzy.

Grupa Cars Team Morąg zaprasza wszystkich zainteresowanych na swój czwarty, charytatywny zlot motoryzacyjny. Kwota zebrana podczas trwania wydarzenia zostanie w całości przeznaczona na leczenie chorego Stasia.

– Zlot przepełniony będzie rożnego rodzaju konkurencjami, nagrodami oraz dobrą atmosferą, którą wspierał będzie zaprzyjaźniony z grupą DJ. W przerwie będziecie mieli okazję obejrzeć pokaz straży pożarnej oraz skosztować pyszności z foodtrucka „Tower Burger&Steak”. Po więcej informacji kierujcie się na oficjalną stronę grupy – informuje Grupa Cars Team Morąg.

Komunikat techniczny organizatorów:

Poniżej publikujemy wam uproszczoną mapkę dojazdu. Miejsce zlotu to ulica Mazurska 4, plac przy myjni. Swoje autka możecie myć na myjni, na terenie zlotu. Poniżej pinezka.
https://goo.gl/maps/5CoHP8Fq5fWbMvHU8?coh=178571&entry=tt
Legenda mapy:
Czerwona linia – droga zamknięta dla ruchu. Droga 527 na długości Łukta- Morąg jest w trakcie przebudowy, więc musicie ominąć ten odcinek.
Linia zielona – Zalecany przyjazd do nas. Droga prowadzi od razu ze zjazdu z S7, równą, asfaltową drogą aż do nas.

HARMONOGRAM niedzielnej imprezy (14.05.2023),

Tak było w ubiegłym roku:

(red./org.)

error: Nie kopiuj!!!