AktualnościHALO MORĄG

SKT „U Mirka” na Ogólnopolskim Turnieju Tańca

W sobotę 9 par z SKT ” U Mirka” Morąg startowało w Giżycku na XVII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego Power Dance 2022.

W kategorii 8-9 lat kl. H na OTTS w Giżcku wystąpiła Para Marcel Dargacz, Michalina Ryniec. Nasi milusińscy po raz pierwszy zmierzyli się z parami z innych klubów , a także własnym stresem i emocjami. Para uplasowała się na II miejscu i ze srebrnym medalem wróciła do domu. Gratulujemy pierwszego startu na turnieju ogólnopolskim i życzymy wielu sukcesów na kolejnych zawodach.

W kat. 10- 11 lat zaprezentowały się dwie nasze pary: Jeremiasz Dobrzeniecki, Karolina Miazga oraz Michał Tuchewicz, Marytna Szerszeń. Obie pary ex aequo zdobyły złoty medal.

Kategorię 12- 13 lat kl H reprezentowały aż 4 nasze pary. II miejsce ex aequo w tym turnieju przypadło parom : Karol Białaś , Julia Klisz oraz Igor Oleksiw, Julia Narejko. Ze złotem do domu wróciły pary: Łukasz Krugły, Karolina Stankiewicz , dla których był to pierwszy występ na turnieju ogólnopolskim oraz Piotr Staszan , Maja Kozik. Piotr i Maja zdobyli także Super Puchar.

Kategorię 12-13 lat kl G reprezentowała nasza para Mateusz Oczyński, Nikola Klekowska. Para wytańczyła w Giżycku złoty medal oraz awansowała do klasy F.

W II bloku XVII OTTS Power Dance 2022 w Giżycku w kat. 14-15 lat kl. F wystąpiła para Patryk Jarema, Helena Bielińska. Po mocnej rywalizacji nasza para uplasowała się na 4 miejscu.

Życzymy naszym tancerzom dalszego zgłębiania tanecznego kunsztu i sukcesów na kolejnych turniejach.