AktualnościHALO MORĄG

Urodzinowa zbiórka na nową matę dla MUKS VICTORIA MORĄG

Mamy takie marzenie – chcielibyśmy z okazji naszych 20 urodzin zakupić nową matę. Taką z certyfikatem, bezpieczną, o wymiarach 10mx10m, na której moglibyśmy kontynuować treningi oraz organizować zawody. Ta, którą obecnie używamy ma już 20 lat, czyli tyle co my. Jesteśmy do niej bardzo przywiązani, bo była świadkiem wyciskania ostatnich potów i łez. Jednak jej czas już minął i należy jej się odpoczynek – apelują do przyjaciół i sympatyków zawodnicy i kadra MUKS Victoria Morąg.

– Zakup nowej maty to wydatek rzędu 16.tys złotych, którego jednorazowo nie jesteśmy w stanie ponieść. Piszemy wnioski, szukamy sponsorów, staramy się o dotacje. Zbieramy pieniądze gdzie się da. Pozyskane środki przeznaczamy na codzienne funkcjonowanie klubu, wyjazdy na zawody, sparingi lub sprzęt niezbędny do prowadzenia treningów.

Udało nam się uzyskać dofinansowanie na zorganizowanie Gali Sportów Walki z okazji naszych urodzin. Jednak na matę już nam nie starczyło. Dlatego prosimy Cię o wsparcie. Jeśli możesz i uważasz, że to co robimy jest ważne – pomóż. A my zapewniamy, że Twoje wsparcie będzie przynosić owoce przez długie lata. I zapraszamy na nasze urodziny 28.10.2023 do Morąga – czytamy na profilu zbiórki.

MUKS VICTORIA MORĄG istnieje od września 2003r. Czyli właśnie stuknęło klubowi 20 lat.

– Zajmujemy się szkoleniem dzieci i młodzieży w taekwondo olimpijskim. Wychowaliśmy medalistów Mistrzostw Polski, z sukcesami byliśmy obecni na Mistrzostwach Europy i wielu ogólnopolskich turniejach. Szkolimy juniorów, młodzież i seniorów. Moglibyśmy się chwalić naszymi miejscami w rankingach i punktami w klasyfikacjach, bo jesteśmy z nich dumni tak samo, jak z naszych wspaniałych zawodników i zawodniczek. Jednak dla nas miarą sukcesu jest to, że przez 20 lat zawsze mieliśmy pełne sale treningowe. Przez Klub przewinęło się setki, jak nie tysiące dzieci, młodzieży i dorosłych. Jedni zostawali z nami na długo, inni na trochę. Od początku istnienia klubu staramy się przekazywać ducha taekwondo i sztuk walki – ciężkiej pracy, pokory, szacunku do siebie i drugiego człowieka. Filozofii opartej na samodyscyplinie, odwadze, uczciwości i przestrzeganiu zasad fair-play. To wartości, które są ważne na macie, ale jeszcze bardziej przydają się w życiu – Kliknijcie w link poniżej, przeczytajcie i wesprzyjcie jeśli możecie. Będziemy bardzo wdzięczni – zachęcają przedstawiciele klubu

https://zrzutka.pl/vv4sd4

(org.)

error: Nie kopiuj!!!