AktualnościHALO MORĄG

AKCJA REHABILITACJA już w sobotę 5 sierpnia

Przypominamy i zapraszamy 5 sierpnia br. na 12 godzinny piknik charytatywny organizowany przez Stowarzyszenie LEŚNY CROSS oraz Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Autyzmem NIE-ZWYKŁE DZIECI w Morągu. Biegamy, maszerujemy, spacerujemy- wspieramy od wschodu do zachodu słońca po malowniczej trasie prowadzącej ścieżkami zabytkowego parku Morąga, na Osiedlu Zatorze.

Udział w pikniku jest bezpłatny, jednak za wydanie numeru startowego prosimy o dobrowolną wpłatę do puszki na cel charytatywny. Będziemy wdzięczni za okazane serce.
Serdecznie Zapraszamy!
Parę spraw technicznych. Start i meta każdego okrążenia będzie się znajdować w Parku na Zatorzu. Do imprezy można dołączyć w dowolnym momencie – między godziną 6 rano a 18 wieczorem. Jeżeli planujecie powalczyć o nagrodę, nastawcie się na długie bieganie przez całe 12 godzin ale można też zrobić tylko jedno okrążenie spacerkiem z rodziną i też będziecie sklasyfikowani i wesprzecie szczytny cel. Można też zrobić na przykład 5 okrążeń, pójść coś zjeść i ponownie wrócić na trasę. Jest tylko jedna zasada, żeby po każdym okrążeniu upewnić się, że osoby odpowiedzialne za pomiar czasu odhaczyły nam przebiegnięte okrążenie, a także planując przerwę musicie powiadomić obsługę, że schodzicie na przerwę, a wracając, że wracacie na trasę.
Wydawanie numerów startowych rozpocznie się 20 minut przed startem imprezy i będzie trwać do 17.30 – po tej godzinie już nikogo nie wypuszczamy na trasę.
Dla wszystkich zawodników, którzy ukończą chociaż jedno okrążenie czekają pamiątkowe dyplomy, a dla każdego uczestnika organizatorzy przygotowali pamiątkowe numery.

Ok. godz. 13.00 Przemysław Ignaszewski, autor książki 'Vegenerata’ będzie w sobotę gotował dla Was pyszne Vege dania.

W tym wyjątkowym wydarzeniu AKCJA REHABILITACJA Biegnij, maszeruj, spaceruj – wspieraj osoby z AUTYZMem bierze udział MBP w Morągu. Pomagajcie i bawcie się razem z nami.

W trakcie wydarzenia będzie funkcjonował od godz. 10:30 przez ok. 4 godziny namiot Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu. Będzie możliwość badania poziomu cukru, cholesterolu i kwasu moczowego.

(red./org.)

 

 

error: Nie kopiuj!!!