Warmia i Mazury

Dzień kandydata powraca!

Sekcja Doboru i Rezerwy Kadrowej Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie informuje o wznowieniu cyklu spotkań pod nazwą „Dzień Kandydata”. W trzecią sobotę miesiąca w godzinach od 9.00 do 14.00 każdy zainteresowany służbą w Policji może dowiedzieć się, jak wygląda rekrutacja oraz skorzystać z rad policyjnych instruktorów.

Osoby, które będą chciały spróbować swoich sił na torze sprawnościowym muszą stawić się najpóźniej o godz. 9.30 i mieć ze sobą wygodny strój sportowy. Pierwsze spotkanie odbędzie się 17 grudnia 2022 r. na ul. Pstrowskiego 3 w Olsztynie. Informacja o kolejnych terminach będzie umieszczana na tydzień przed spotkaniem na stronie www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl oraz portalach społecznościowych: Facebook i Twitter.

Ważne!
Kandydat, którego stan będzie wskazywał, że znajduje się pod wpływem alkoholu lub środka działającego podobnie (innego odurzającego), nie zostanie dopuszczony do ćwiczeń ruchowych. Przystępując do części sprawnościowej, wskazane jest posiadanie ubezpieczenia NW (tj. od następstw nieszczęśliwych wypadków) obejmującego okres, w którym zawiera się w/w termin spotkania. Komenda Wojewódzka Policji nie ponosi odpowiedzialności za uszczerbek na zdrowiu doznany w trakcie wykonywanych ćwiczeń fizycznych.

(KPP Ostróda)

 

error: Nie kopiuj!!!