Warmia i Mazury

GUS zapyta Polaków o uczestnictwo w podróżach w 2023 r.

01.04-20.04.2023 r. Główny Urząd Statystyczny przeprowadzi badanie ankietowe „Uczestnictwo mieszkańców Polski (rezydentów) w podróżach w 2023 r.”

Celem badania jest zebranie danych o krajowych i zagranicznych wyjazdach (prywatnych lub służbowych) członków gospodarstw domowych w I kwartale 2023 roku. Badanie dostarczy kompleksowej wiedzy m.in o skali uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach, rodzajach wykorzystywanych usług turystycznych, poziomie wydatków związanych z podróżami.

Badanie realizowane będzie przede wszystkim telefonicznie. Zebrane informacje zostaną wykorzystane na potrzeby statystyki w dziedzinie turystyki, rachunków narodowych, bilansu płatniczego oraz statystyki obszarów transgranicznych.

Wszystkie odpowiedzi będą traktowane jako anonimowe i całkowicie poufne, a uzyskane od Państwa informacje zostaną wykorzystane wyłącznie do sporządzania zestawień zbiorczych i analiz statystycznych.

W przypadku pytań związanych z badaniem lub chęcią weryfikacji tożsamości ankietera, prosimy o kontakt z infolinią statystyczną czynną pod numerem tel. +48 22 279 99 99.

Tożsamość ankietera statystycznego można także zweryfikować samodzielnie za pomocą aplikacji dostępnej pod adresem: https://sa.stat.gov.pl/formularz/.

Więcej informacji na temat badania: https://cutt.ly/84KRpM1

(GUS)

 

error: Nie kopiuj!!!