AktualnościHALO MORĄG

Kacper i Cyprian zrobili film o „muzyce, której słuchamy”

Kacper Wróbel i Cyprian Maszczyk, uczniowie kl. III T Technikum nr 2 w ZSL w Morągu na lekcji godziny wychowawczej od wychowawcy Daniela Łoszkowskiego dostali propozycje różnych tematów prezentacji do zrealizowania. – Obaj jesteśmy miłośnikami muzyki i filmowania, to akurat ten temat przyciągnął nas najbardziej i postanowiliśmy go zrealizować w unikatowej formie, porównując do innych prezentacji – mówią Kacper i Cyprian.

– W filmiku pobocznie poruszamy tematy takie jak historia muzyki, statystyki związane z nią oraz jej wpływ na człowieka. Głównie natomiast rozwijamy pojęcia ulubionych gatunków muzycznych oraz nawyków uczniów z naszej szkoły – wyjaśniają uczniowie kl. III T Technikum nr 2 w ZSL w Morągu.

Cyprian odegrał rolę narratora oraz zajął się obróbką dźwięku w postprodukcji.  Kacper natomiast był operatorem kamery i oświetlenia oraz odpowiadał za montaż całego projektu.

– Do naszego projektu zaprosiliśmy też sławnego twórcę internetowego Kolegę Ignacego, który na swoim kanale głównie zajmuje się treściami naukowymi,  tak więc świetnie wpasował się do jednego tematu naszego projektu.  Trzeba też wspomnieć o Ignacym Łukomskim oraz naszym wychowawcy Danielu Łoszkowskim, którzy bardzo nam pomogli w realizacji projektu – dodają Kacper i Cyprian.

Tutaj znajduje się link do ich filmu:

https://drive.google.com/file/d/1OQjWNllokeysr0EP43IV63sFwunVLVTr/view?usp=sharing

(red./fot. arch. Kacpra Wróbla)

error: Nie kopiuj!!!