AktualnościHALO MORĄG

Morąg. Zatrzymany za posiadanie środków psychotropowych

Policjanci z Zespołu Operacyjno-Rozpoznawczego Komisariatu Policji w Morągu w trakcie wykonywania czynności procesowych w jednym z domów jednorodzinnych na terenie miasta ujawnili środki psychotropowe w postaci ponad 50 gramów amfetaminy i metaamfetaminy. Do sprawy zatrzymano 37-letniego mieszkańca Morąga.

Wczoraj (3.10.23) w Morągu policjanci Zespołu Operacyjno-Rozpoznawczego dokonali zatrzymania 37-letniego mieszkańca miasta po tym jak w zajmowanym przez niego lokalu mieszkalnym ujawnili narkotyki w postaci amfetaminy, metaamfetaminy oraz niewielkiej ilości marihuany. Łączna ilość zabezpieczonych nielegalnych substancji wyniosła ponad 50 gramów. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

To jednak nie koniec kłopotów zatrzymanego mężczyzny. W wyniku sprawdzenia w policyjnych bazach danych okazało się, że jest on poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Najbliższe 6 miesięcy spędzi za kratkami i tam poczeka na rozstrzygnięcie sprawy dotyczącej posiadania substancji zabronionych.

(KPP Ostróda)

error: Nie kopiuj!!!