AktualnościHALO MORĄGWieści z ratusza

Nowa GRA MIEJSKA po Morągu!

Udział w grze bezpłatny, a za rozwiązanie zagadki na każdego czeka morąski upominek. Serdecznie zapraszamy po odbiór kart do gry do Informacja Turystyczna w Morągu.

„Tajemniczy filozof” różni się nieco od naszych poprzednich gier miejskich – uczestnicy muszą kierować się wierszowanymi wskazówkami, gdyż trasa jest nieoznakowana w terenie. Należy uważnie czytać tekst i obserwować otoczenie, aby rozwiązać rymowane zagadki. Gra pozwoli Ci odkryć najciekawsze zakątki Morąga na nowo, poznać ich historię oraz postacie z nimi związane. Czy sprostasz wyzwaniu? Przekonaj się koniecznie!
Kartę do gry można odebrać w naszym punkcie Informacji Turystycznej w ratuszu. Gra nie ma ograniczeń czasowych, gwarantujemy pełną dowolność w planowaniu rozwiązania gry. Zapraszamy do wspólnej zabawy wszystkich niezależnie od wieku.  Każdy, kto prawidłowo rozwiąże hasło, otrzyma upominek związany z Morągiem. Nie czekaj więc – wyrusz na przygodę!
Projekt finansowany z budżetu Gminy Morąg.

„Zagadkowe miasto Morąg” pozwala poznać naszą okolicę wraz z jej tajemnicami. Oznaczone na mapie punkty pomogą w rozwiązaniu łamigłówek. Każdy poszukiwacz przygód musi wykazać się spostrzegawczością i dokładnością, przydadzą się również umiejętności matematyczne! Czy dasz radę rozwiązać wszystkie zagadki? Przekonaj się czym prędzej!
Karta do gry dostępna jest w punkcie Informacji Turystycznej w Ratuszu. Udział w grze jest całkowicie bezpłatny, nie ma także ograniczeń czasowych jeśli chodzi o jej przejście. Za prawidłowe odgadnięcie hasła, na każdego śmiałka czeka nagroda ? Obydwie gry miejskie można przechodzić niezależnie od siebie, za ich prawidłowe rozwiązanie przewidziane są osobne upominki
Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy, niezależnie od wieku!
Wydanie gry sfinansowane z budżetu Gminy Morąg.

(red./UM Morąg/ IT Morąg)

error: Nie kopiuj!!!