AktualnościHALO MORĄG

Pary z SKT U Mirka z pucharami i medalami w Wikielcu

Pary z SKT U Mirka startowały w Wikielcu na XIV OTTS ” O Puchar Wójta Gminy Iława”.Oto wyniki najmłodszych tancerzy. W kat.8-9 lat kl. H Startowały trzy morąskie pary. Po dobrym występie ze srebrnym medalem wrócili do domu Wojciech Kaczkan i Hania Stypik. I miejsce i ex aequo zdobyły pary: Piotr Turski, Laura Oczyńska oraz Oskar Bujel , Alicja Rachuba. Oskar i Ala wytańczyli również w tej kategorii SUPER PUCHAR!

W kat.10-11 lat kl. H startowały dwie pary: Marcel Dargacz, Michalina Ryniec oraz Oliwier Bujel, Joanna Sitek. Obie pary wytańczyły złoty medal!

Również dwie pary reprezentowały morąski klub w kat. 10-11 lat kl. G. Po ostrej rywalizacji na miejscu II uplasowała się para Jeremiasz Dobrzeniecki, Karolina Miazga. Złoto oraz SUPER PUCHAR w tej grupie wytańczyła para: Jakub Klekowski, Maja Obuchowicz.

Najsilniejsza reprezentacja była w kat. 12-13 lat kl. G. Startowało aż pięć par: III miejsce i medal wytańczyła para Michał Tuchewicz, Alicja Stocka. Na II miejscu uplasowały się ex aequo pary Gabriel Dobrzeniecki, Blanka Kowalczyk oraz Karol Białaś, Julia Klisz. Złoto do domu przywiozły pary: Arkadiusz Pych, Julia Obuchowicz oraz Igor Oleksiw, Julia Narejko.

Mateusz Oczyński, Nikola Klekowska startowali w kat. 14-15 lat. kl. F . Morąska para wytańczyła III miejsce. Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów!