AktualnościHALO MORĄGWieści z ratusza

Rozmawiali na temat organizacji wigilii dla mieszkańców

W Urzędzie Miejskim w Morągu odbyło się spotkanie dotyczące organizacji wigilii dla mieszkańców, która planowana jest na 17 grudnia 2023 r. (niedziela).

W spotkaniu udział wzięli: zastępca Burmistrza Morąga Katarzyna Zarachowicz, przedstawiciele kół gospodyń wiejskich, m.in. z: Żabiego Rogu, Słonecznika, Kalnika, Markowa, Chojnika, Jureckiego Młyna Plebanii Wólka, Maliniaka, Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Morągu, Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Morągu, Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Morągu, Urzędu Miejskiego w Morągu, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Morągu, Morąskiego Domu Kultury, Lokalnej Organizacji Turystycznej „Kraina Nieodkrytych Tajemnic” w Morągu oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu, morąskich Szkół Podstawowych nr 1, 3 i 4.

– Trwają wspólne przygotowania do tego wyjątkowego wydarzenia. Będzie wspólne ubieranie świątecznej choinki, życzenia, śpiewanie kolęd, sianko, świąteczne ozdoby oraz poczęstunek.

Będzie świątecznie i pysznie. Szczegóły podamy na plakacie już wkrótce. Dziękujemy za zaangażowanie, a mieszkańców już dziś zapraszamy – mówi Katarzyna Zarachowicz.

(UM Morąg/fot. dw)

error: Nie kopiuj!!!