Warmia i Mazury

Straż Graniczna: Czekamy na Twoją decyzję! Rozpocznij u nas służbę!

Podejmij wyzwanie! Przejdź procedurę kwalifikacyjną i rozpocznij służbę w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej. W tym roku jeszcze planujemy przyjąć 43 osoby.  Stabilna służba i dobre wynagrodzenie – to może cię zainteresować. Przygotuj się do procedury kwalifikacyjnej, przejdź ją pomyślnie i dołącz do koleżanek i kolegów z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej.

Etap I:

– złożenie dokumentów

– wstępna rozmowa kwalifikacyjna

– badanie psychologiczne

Etap II:

– test z wiedzy ogólnej

– test z wybranego języka obcego

– test sprawności fizycznej

– rozmowa kwalifikacyjna

Jeszcze tylko tzw. wariograf i badania lekarskie, określające zdolność do służby i zakładasz mundur funkcjonariusza Straży Granicznej!

Ślubowanie, szkolenie, a kolejnym etapem w Twoim życiu będzie realizacja zadań w ochronie zewnętrznej granicy Unii Europejskiej. W przyszłym roku do służby Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej planuje przyjąć 80 osób. Szybka decyzja i jeden etat może być Twój!

Jak wygląda służba w tej formacji? Procedura kwalifikacyjna? Ile będziesz zarabiał? Dlaczego warto zostać funkcjonariuszem Straży Granicznej? Odpowiedzi na te i inne pytania, znajdziesz na stronie internetowej W-MOSG: http://wm.strazgraniczna.pl/wm/sluzbapraca/funkcjonariusze-nabor-d/15801,Funkcjonariusze-nabor-do-sluzby-ZADZWON-tel-89-750-30-23.html

(mjr SG Mirosława Aleksandrowicz, Rzecznik Prasowy Komendanta Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej)

error: Nie kopiuj!!!