AktualnościWarmia i Mazury

V Rekreacyjny Rajd Rowerowy „Łukta Aktywnie” za nami!

Kolejną niedzielę spędziliśmy bardzo aktywnie, tym razem podróżując na rowerach podziwialiśmy piękny region Gminy Łukta!

W rajdzie udział wzięli mieszkańcy Gminy Łukta, Morąga, Olsztyna, a nawet Bydgoszczy! Na liście startowej zapisało się około 40 uczestników!

Najpiękniejsze i najciekawsze miejsca w Gminie Łukta odkrywaliśmy razem z panią przewodnik Iloną Grabowską. Razem z uczestnikami przemierzyliśmy około 28 kilometrów, odkrywając wyjątkowe miejsca w Gminie Łukta! Trasa naszego rajdu przebiegała między innymi przez Florczaki, Kotkowo, Białkę, Niedźwiady, Tabórz, Dragolice. Na trasie rajdu uczestnicy mogli posłuchać wielu ciekawych historii. Wszyscy uczestnicy rajdu otrzymali upominki.

W tym miejscu tradycyjnie skierujemy kilka słów podziękowania:

Jak zawsze przed wszystkim dziękujemy naszym uczestnikom! Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście i zobaczymy się na kolejnym rajdzie!

Dziękujemy naszej Pani przewodnik Ilonie Grabowskiej, za ciekawe opowieści i pokazanie nam najpiękniejszych zakątków Gminy Łukta.

Dziękujemy również za wspaniałe ognisko, które zorganizował dla nas Pan Dariusz Nadolny!

Dziękujemy również Panu Romanowi Szawłowskiemu za opiekę techniczną i błyskawiczną pomoc przy drobnych awariach oraz Pani Renacie Ziomek, która czuwała nad bezpieczeństwem naszych uczestników!

Rajd finansowany był z budżetu Gminy Łukta!

(Lokalna Organizacja Turystyczna „Kraina Nieodkrytych Tajemnic”)

error: Nie kopiuj!!!