HALO MORĄG

W grupie raźniej… i taniej – nowa oferta PKP Intercity

PKP Intercity wprowadza nową ofertę dla małych grup. Od 1 lipca podróże koleją z rodziną lub grupą przyjaciół będą jeszcze tańsze. Taniej z Bliskimi to nowa oferta przygotowana specjalnie dla rodzin i niewielkich grup od 2 do 6 osób.

Nowa, ogólnodostępna oferta PKP Intercity obowiązuje od 1 lipca br. Aby z niej skorzystać wystarczy podróżować w grupie od 2 do 6 osób – wszyscy jej członkowie otrzymują wtedy 30% zniżki od bazowych cen biletów. Taniej z Bliskimi obowiązuje w pociągach kategorii TLK oraz IC w relacjach krajowych.

Aby skorzystać z oferty bilety należy kupić najpóźniej 1 dzień przed wyjazdem – z tego powodu w ramach tej promocji nie można zakupić ich u konduktora. Bilety są dostępne na 30 dni przed odjazdem pociągu w kasach biletowych i kanałach online.

Oferta łączy się z ulgami ustawowymi, dzięki czemu osoby do nich uprawnione będą podróżować jeszcze taniej. Co warte podkreślenia, bilety w ramach promocji Taniej z Bliskimi możemy zakupić również na przejazd w wagonie z miejscami do leżenia (tzw. kuszetki) oraz w wagonie sypialnym.

W pociągach ekspresowych – EIC oraz EIP – niezmiennie można korzystać z Biletów Rodzinnych, które PKP Intercity oferuje grupom od 2 do 5 osób, w których jest dziecko poniżej 16. roku życia. W tej ofercie każdy z członków grupy również otrzymuje 30% zniżki na bilet.

Życie przysparza wielu okazji do wspólnych podroży. Staramy się, aby były one jeszcze bardziej dostępne, zarówno pod względem oferty połączeń, jak i cen biletów. Nową ofertą chcemy zachęcić do wspólnych wyjazdów koleją rodziny i mniejsze grupy. Bilety Taniej z Bliskimi to świetne rozwiązanie, niezależnie czy podróżujemy we dwójkę, z rodziną czy w kilkuosobowej grupie przyjaciół – mówi Marek Chraniuk, Prezes Zarządu PKP Intercity

Wychodzimy naprzeciw potrzebom milionów Polaków chcących podróżować po kraju
i wprowadzamy ofertę, dzięki której przejazd pociągiem w kilka osób będzie bardzo konkurencyjny kosztowo wobec podróży samochodem. Tym samym włączamy się
w działania podejmowane przez polski rząd w ramach tarczy antyinflacyjnej. Warto podkreślić, że wybierając kolej zmniejszamy nie tylko koszty, lecz także wpływ na środowisko, ponieważ pociąg to najbardziej ekologiczny środek transportu zbiorowego – zaznacza Tomasz Gontarz, Członek Zarządu PKP Intercity.

(PKP Intercity)

error: Nie kopiuj!!!