AktualnościHALO MORĄGWieści z ratusza

Wiceminister Z. Ziejewski rozmawiał z Burmistrzem Morąga na temat remontu kładki

Wiceminister Aktywów Państwowych i Poseł na Sejm RP Zbigniew Ziejewski spotkał się z Burmistrzem Morąga. Tematem rozmowy był remont nieczynnej kładki nad torami na kolejowym dworcu w Morągu. Najprawdopodobniej we czwartek Burmistrz Morąga będzie rozmawiał w Warszawie w tej sprawie z Ministrem Infrastruktury.

Burmistrz Morąga podjął kolejną próbę rozmów w sprawie remontu kładki kolejowej nad torami w Morągu. Zaprosił w tym celu Wiceministra Aktywów Państwowych i Posła na Sejm RP Zbigniewa Ziejewskiego. Chcemy wierzyć, że ta próba przyniesie wreszcie oczekiwane przez wszystkich rozwiązanie.

Po spotkaniu wiceminister Z. Ziejewski poinformował nasz portal, że w najbliższy czwartek w ministerstwie planowane jest spotkanie z przedstawicielami kolejowej spółki oraz Burmistrzem Morąga, gdzie będę analizowane dokumenty związane z kładką i jej remontem. Zbigniew Ziejewski zapewnił, że we czwartek sprawa kładki zostanie definitywnie załatwiona i doczeka się ona remontu.

Burmistrz Morąga powiedział nam, że wiceminister jutro ma potwierdzić obecność jego u Ministra Infrastruktury w Warszawie. Tadeusz Sobierajski dzisiaj wysyła  elektronicznie do ministerstwa pismo wraz z materiałami dotyczącymi remontu kładki.

(red.)

error: Nie kopiuj!!!