KULTURA I SZTUKAWarmia i Mazury

Wspólne działania z zagranicznymi filmowcami

Warmińsko-Mazurski Fundusz Filmowy nawiązał współpracę z Crew United – międzynarodową platformą networkingową dla profesjonalnych filmowców.

Crew United pozwala na prezentowanie filmów dofinansowanych przez Regionalny Fundusz Filmowy.

Pozwala również na promowanie twórców i realizatorów związanych z Warmią i Mazurami na arenie międzynarodowej, jak również nawiązanie bezpośrednich kontaktów z europejskimi twórcami filmowymi.

Crew Uniteed w Niemczech istnieje od 25 lat, gdzie swoim zasięgiem obejmuje 70% niemieckiego rynku filmowego. Funkcjonuje w czterech językach: angielskim, niemieckim, francuskim i polskim.

Zespół redakcyjny Crew United Polska weryfikuje i aktualizuje wszystkie dane wprowadzane do portalu.

Dzięki osobistemu profilowi CU można prezentować swoje portfolio na arenie międzynarodowej w czterech językach i nawiązać bezpośrednie kontakty z europejskimi i lokalnymi twórcami filmowymi: freelancerami, producentami, aktorami i firmami działającymi w branży audiowizualnej.

Więcej informacji o Crew United na stronie internetowej: www.crew-united.com 

Warmińsko-Mazurski Fundusz Filmowy został powołany do życia z początkiem 2017 roku przez samorząd województwa warmińsko-mazurskiego.

Przedsięwzięcie ma na celu finansowe wspieranie produkcji filmowej związanej z województwem warmińsko-mazurskim, która może przyczynić się do kulturalnej, turystycznej i gospodarczej promocji regionu oraz budowania jego pozytywnego wizerunku poprzez tematykę, twórców i realizację filmów w regionie.

(wwim)

error: Nie kopiuj!!!