AktualnościHALO MORĄGKULTURA I SZTUKAWieści z ratusza

Zajęcia z programowania i nowych technologii w bibliotece

Zapraszamy do świata nowych technologii. Poprzez ciekawe, interaktywne gry zanurzymy się w fascynujących obszarach robotyki, sztucznej inteligencji, programowania i inżynierii biomedycznej. Czekamy na Ciebie! A to wszystko pod okiem doświadczonych inżynierów! Zajęcia są przeznaczone dla młodzieży w wieku 10-15 lat!

Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia w programowaniu, chęć nauki i ciekawość świata wystarczą! Drużyna doświadczonych mentorek z programu IT for SHE pomoże Ci krok po kroku odkrywać fascynujący świat kodowania.

Spotkanie odbędzie się w przyjaznej, kreatywnej atmosferze, gdzie będziesz mógł/mogła współpracować z rówieśnikami o podobnych zainteresowaniach. Razem stworzymy inspirujące projekty i podzielimy się pomysłami.

Dołącz do nas i poznaj potężny język programowania, który otwiera drzwi do nowych możliwości! Czekamy na Ciebie w naszej bibliotece w niedzielę 19.08.2023 o godzinie 9:00.

Zapewniamy sprzęt komputerowy oraz wszelkie niezbędne materiały. Zajęcia są bezpłatne, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Aby zapisać się, wystarczy wypełnić formularz on-line .

Do zobaczenia na wspólnej podróży w świat programowania!

Regulamin zajęć z programowania
(MBP Morąg)

error: Nie kopiuj!!!