AktualnościHALO MORĄG

Zatrzymany za posiadanie marihuany

Policjanci z Zespołu Operacyjno-Rozpoznawczego Komisariatu Policji w Morągu na podstawie posiadanych informacji zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu. Mężczyzna podejrzewany był o posiadanie narkotyków. W wyniku podjętych działań policjanci w pomieszczeniach zajmowanych przez zatrzymanego zabezpieczyli 700 gramów marihuany i niewielką ilość mefedronu. Teraz mężczyźnie za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W środę (28.06.23) morąscy kryminalni w wyniku działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej zatrzymali 32-latka podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości substancji zabronionych.

W wyniku podjętych działań policjanci w pomieszczeniach zajmowanych przez zatrzymanego zabezpieczyli susz roślinny. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że zabezpieczone środki to marihuana w ilości prawie 700 gramów. Dodatkowo w zajmowanym przez niego mieszkaniu policjanci ujawnili niewielką ilość środków psychotropowych w postaci mefedronu oraz zabezpieczyli jeden krzak konopi.

Teraz 32-latkowi za posiadanie znacznej ilości środków zabronionych przez Ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(KPP Ostróda)

error: Nie kopiuj!!!