AktualnościHALO MORĄGWarmia i Mazury

Zdobywaj unikatowe koszulki #genWarmiiiMazur!

Wystarczy jedynie za pomocą zdjęcia zaprezentować swoją interpretację #genuWarmiiiMazur. Konkurs organizowany jest przez samorząd województwa warmińsko-mazurskiego.

Główną nagrodą są koszulki z grafiką Młodego Kopernika, autorstwa olsztyńskiego artysty Roberta Listwana. Unikatowe, bowiem nie są wprowadzone do sprzedaży.

Konkurs skierowany jest do wszystkich chętnych – bez względu na miejsce zamieszkania czy płeć.

#GenWarmiiiMazur – dla każdego z nas jest zupełnie czymś innym. Może to być m.in. otaczająca przyroda czy lokalne rękodzieło. Bardzo ważna jest ponadto determinacja, dzięki której ma się chęć działania i odwagę podbijania świata.

By wziąć udział w rywalizacji należy przede wszystkim uruchomić swoją wyobraźnię, użyć na swoim zdjęciu profilowym nakładki #genWarmiiiMazur (w czasie trwania konkursu), a następnie opublikować w komentarzu pod postem konkursowym zdjęcie przedstawiające #genWarmiiiMazur i podpisać je hasztagiem #genWarmiiiMazur.

Zgłoszenia do zabawy przyjmowane są od 28 września do 12 października 2020 roku. Po tym terminie zostanie nagrodzonych 15 najciekawszych zdjęć.

WIĘCEJ INFORMACJI
Do pobrania:
Regulamin konkursu

(wwim)

error: Nie kopiuj!!!