AktualnościHALO MORĄGKULTURA I SZTUKAWieści z ratusza

Zmierz się z grą „Pradawne dziedzictwo. Czytaj – Myśl – Baw się z biblioteką!”

Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu zaprasza wszystkich chętnych do zmierzenia się z nową grą terenową „Pradawne dziedzictwo. Czytaj – Myśl – Baw się z biblioteką!” Oficjalnie uruchomiono wersję popremierową gry, która jest ogólnodostępna aż do końca listopada 2023 r.

Od teraz, w każdej chwili możecie zmierzyć się z potworami oraz sprawdzić swoją wiedzę czytelniczą i historyczną. Aby tego dokonać potrzebna Wam jest jedynie darmowa aplikacja ActionTrack (dostępna na Android oraz iOS), za pomocą której należy zeskanować kod QR a następnie… grać!

ALE jeżeli nie możecie lub po prostu nie chce Wam się wychodzić z domu, nic straconego biblioteka przygotowała również „kanapową” wersję gry, którą możecie uruchomić gdziekolwiek macie na to ochotę.

Kody QR do obu wersji gry znajdują się na grafice oraz w większej rozdzielczości, na  stronie www https://tiny.pl/cqvt1

Znajdziecie tam również regulamin gry, jej szczegółowy opis oraz wskazówki dotyczące instalacji oraz rozgrywki.

A jeżeli z różnych powodów nie będziecie w stanie zeskanować kodu QR, na stronie znajdują się także linki do pobrania gry bez konieczności skanowania.

Informacje zawarte na stronie dostępne będą do końca listopada 2023, w zakładce OFERTA GRA MOBILNA.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, kontaktujcie się z biblioteką w wiadomości prywatnej, telefonicznie pod nr 757 11 12 lub osobiście w Dziale dla Młodzieży NASTKA (dawniej Czytelnia dla Dorosłych).

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

(MBP Morąg/red.)

error: Nie kopiuj!!!