Warmia i Mazury

Zrzucił kobietę z pomostu. Sprawa zakończona aktem oskarżenia

Aktem oskarżenia zakończyło się postępowanie przeciwko 34- latkowi podejrzanemu o zniszczenie mienia oraz wywieranie wpływu na świadków postępowania. Za popełnione przestępstwa mężczyzna odpowie przed sądem. To tak zostanie podjęta decyzja o jego dalszym losie.

Przypomnijmy: do zdarzenia doszło 28 kwietnia br. na plaży w Kajkowie. Około południa dwóch mężczyzn przechodziło obok przebywającego na pomoście małżeństwa. W pewnym momencie jeden z przechodniów popchnął kobietę zrzucając ją do wody. W wyniku tego uszkodzeniu uległ jej telefon komórkowy. Na szczęście kobieta nie odniosła obrażeń. Mężczyzna znajdował się pod widocznym wpływem alkoholu. Był agresywny w stosunku do męża pokrzywdzonej, który stanął w jej obronie. Gdy usłyszał, że na miejsce ma zostać wezwana policja zaczął im grozić. Mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia, jednak został zatrzymany przez policjantów podczas dynamicznej akcji na ul. Grunwaldzkiej. Usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia oraz wywierania wpływu na świadków postępowania. Przyznał się do zarzucanych mu czynów, jednak nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć swojego zachowania.

Postępowanie przeciwko 34- latkowi zakończyło się aktem oskarżenia, który trafi do sądu. To tam podjęta zostanie decyzja o jego dalszym losie.

(KPP Ostróda)

error: Nie kopiuj!!!