AktualnościHALO MORĄGWieści z ratusza

II Wielkie Morsowanie dla Sebka w Bogaczewie

Wielkie Morsowanie w Bogaczewie odbędzie się  4 lutego 2024 r. Szczytny charytatywny cel – DLA SEBKA,  pod patronatem Burmistrza Morąga. Rezerwujcie termin. Zapraszają organizatorzy.

Organizatorzy zapraszają wszystkich zawodowców jak i amatorów zimnych kąpieli na II Wielkie Morsowanie dla Sebka pod patronatem Przyjaciół Sebka. Szczegółowe informacje zamieszczone są na plakacie. Impreza odbędzie się 04.02.2024 roku pod honorowym patronatem Burmistrza Morąga. Rozpoczęcie imprezy o godz. 11:00, następnie o 12:15 wspólna rozgrzewka i najważniejsza godzina – 12:30 wejście do wody. I tu uwaga!!! Przyjaciele Sebka z 3 morąskich firm zaoferowali, że za każdą osobę, która wejdzie tego dnia do wody, wpłacą na konto Sebka pieniądze w kwocie po 10 zł. Im będzie więcej chętnych do udziału w wydarzeniu, tym więcej pieniędzy trafi na konto Sebka.

W trakcie imprezy organizatorzy zapewniają ciepłe posiłki, kiełbaski z ogniska i mnóstwo dobrej zabawy, którą zagwarantuje niezastąpiony i nieoceniony Krissmaan Krzysztof Bagiński.

(org.)

error: Nie kopiuj!!!