AktualnościHALO MORĄGWieści z ratusza

Komunikat urzędu w sprawie otwarcia kasy

Od poniedziałku 14 września, Kasa Urzędu Miejskiego w Morągu będzie przyjmować wpłaty/opłaty od osób, które nie mogą dokonać wpłat na konto Urzędu drogą elektroniczną. Aby dokonać wpłaty należy umówić wizytę telefonicznie. PRZEKAŻMY TĘ WIADOMOŚĆ, SZCZEGÓLNIE OSOBOM STARSZYM. Mieszkańcy terenów wiejskich mogą opłacić podatki u sołtysów swoich sołectw!

Przepraszamy za utrudnienia, które są spowodowane panującą sytuacją epidemiczną i zasadami ograniczonego funkcjonowania urzędów, które wynikają z zaleceń sanitarnych.
Dziękujemy za wyrozumiałość i prosimy o dalsze załatwianie spraw urzędowych drogą telefoniczną lub elektroniczną oraz telefoniczne umawianie wizyt w tut. Urzędzie.

– Szanowni Państwo, w trosce o zdrowie Państwa oraz naszych pracowników w związku z zagrożeniem epidemiologicznym oraz stosując się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego dot. przeciwdziałania Koronawirusowi SARS-CoV-2, interesanci w Urzędzie Miejskim w Morągu przyjmowani są po wcześniejszym  umówieniu telefonicznym – tel. 89 757 22 31.

KASA URZĘDU MIEJSKIEGO, czynna w godz. 7:30-9:00 i 9:30-13:30

PO WCZEŚNIEJSZYM UMÓWIENIU TELEFONICZNYM POD NR TEL. 89 757 22 31 w. 44

Jeżeli mają Państwo możliwość prosimy dokonywać wpłat na konto:

BANK MILLENNIUM S.A. w Warszawie
NR: 94116022020000000082616631

Ze względu na stan epidemiologiczny wstrzymuje się bezpośrednie przyjmowanie interesantów przez Burmistrza Morąga. Przyjmowanie skarg i wniosków ogranicza się wyłącznie do formy pisemnej  – czytamy w komunikacie Urzędu Miejskiego w Morągu.

(UM Morąg)

error: Nie kopiuj!!!