AktualnościHALO MORĄG

„Mikołajkowy przepis na pomaganie!” dla morąskich „Promyków”

– Organizowana jest wspaniała akcja wspólnego gotowania znanych szefów kuchni z naszymi dzieciakami z PROMYKÓW w Morągu. Do wsparcia zachęca Jolanta Pilcek, dyrektor Domu Dla Dzieci i Młodzieży „Promyk” w Morągu.

Celem zbiórki charytatywnej jest wspólne gotowanie, które pozwoli nam uszczęśliwić dzieci z Domu Dziecka. Święta to wyjątkowy czas, a więc pozwólmy również dzieciom poczuć się wyjątkowo w tym szczególnym okresie. Wspólnie dajmy im odrobinę szczęścia i miłości. Stwórzmy dla nich magię świąt.

Wystarczy wziąć udział w specjalnie przygotowanych kursach gotowania, które będą prowadzić specjaliści w tej dziedzinie- Uczestnicy programu MasterChef- i nie tylko… Dzięki temu, można będzie poznać kulinarne zakamarki całego świata oraz zrobić coś dobrego dla innych. Symboliczna kwota 15 zł pozwoli nam zrealizować te wszystkie cele. Kursy kulinarne, które chcemy Wam przedstawić obejmują aż 7 rodzajów kuchni z różnych zakątków świata. Oto one: Włoska, Francuzka, Hiszpańska, Polska, Azjatycka, Śródziemnomorska oraz kuchnia FIT, dla sportowych świrów. Goście specjalni, którzy Wam je zaprezentują to między innymi:

Natalia Czajkowska – mistrzyni świata w bikini fitness,

Ola Juszkiewicz- zwyciężczyni 9 edycji MasterChef,

Maciej Regulski, zwycięzca 10 edycji MasterChef,

Paulina Foremny, zwyciężczyni 4 edycji MasterChef Junior,

Hela Kłobucka, zwyciężczyni 7 edycji MasterChef Junior,

Kuba Tomaszczyk, wschodząca gwiazda Polskiej sceny kulinarnej,

Mateusz Krojenka, Top 4 MasterChef 7 edycji

Oraz wielu innych utalentowanych kucharzy!

Organizatorem całej akcji jest Piotr Hermanowski- uczestnik 11 edycji programu MasterChef wraz z przyjaciółmi, którzy swoją pasję do gotowania chcą przekazać innym, a tym samym pokazać, jak łatwo można pomagać i spełniać marzenia.

Zachęcamy do wzięcia udziału w tej akcji charytatywnej, ponieważ wspólnymi siłami możemy zrobić coś wielkiego, nie tylko dla świata kuchni, ale przede wszystkim dla świata dzieci, które zasługują na to, co najlepsze. Szczególnie w tym magicznym okresie Świąt.

Wszystkie pieniądze, które uda nam się zebrać podczas trwania całej akcji, zostaną przeznaczone na wyjątkowe prezenty dla dzieci z Domu Dziecka. Celem zbiórki jest spełnienie ich marzeń o długo wyczekiwanym prezencie od Mikołaja. Zadbamy o ich podstawowe potrzeby życia codziennego, jak również małe zachcianki i pragnienia. Dnia 06.12.2022r. prezenty zostaną przez nas dostarczone do Domu dziecka „Promyk” w Morągu i nie tylko.

Indywidualny dostęp do kursu gotowania otrzymają Państwo również 6.12.2022r.

Więcej szczegółów pod linkiem: https://zrzutka.pl/

(org.)

error: Nie kopiuj!!!