AktualnościHALO MORĄGKULTURA I SZTUKAWieści z ratusza

Muzyczna komedia „Recepta na Szczęście” w MDK

„Recepta na Szczęście” to najlepsza i najbardziej wyczekiwana muzyczna komedia romantyczna w teatrze w tym sezonie artystycznym – z muzyką na żywo! Spektakl komediowy i koncert w jednym!  Już 16 listopada 2023 r., godz. 19:00, w sali widowiskowo-kinowej Morąskiego Domu Kultury.

Trzy pokolenia kobiet spotykają się w gabinecie lekarskim: – Kasia – szukająca miłości, która dopiero zaczyna swoje dorosłe życie w dużym mieście, – Kleo – zrozpaczona, porzucona przez męża – kobieta w średnim wieku, – Gina – seniorka, nie lubiąca samotności, która niedawno zapisała się do klubu „Dorosłych Singli” gdzie wybrano ją „Dziewczyną Roku”.

Wszystkie Panie mają swoje potrzeby, marzenia o miłości i plany. Wszystkie traktują doktora bardziej jako psychologa czy powiernika ich myśli aniżeli lekarza. Doktor Kazimierz, znany jest z tego, że potrafi leczyć nie tylko ciało, ale i duszę i jest bardzo oddany swoim pacjentom. Pojawia się w gabinecie również tajemniczy pacjent country-man żyjący na wsi, kochający naturę i życie blisko niej. Spotkanie wszystkich bohaterów, zderzenie ich różnych światów wywołuje istną burzę w gabinecie Doktora i zmierza do nieoczekiwanego zakończenia. Podtytuł nawiązuje do historii polskiego dowcipu.

Mnóstwo zabawnych pomyłek, piosenki wykonywane na żywo i elementy tańca, gwarantują niezapomniany wieczór. Przez prawie 2 godziny będziecie Państwo świadkami narodzin wielkiej miłości, ale też… pierwszej kłótni kochanków… Ten spektakl trzeba zobaczyć!

Obsada wymienna:

Doktor: Michał Mikołajczak / Adam Adamonis

Kleo: Aleksandra Nieśpielak

Gina: Dorota Gorjainow / Anna Korcz / Grażyna Zielińska

Kasia: Emilia Szmolke

Pacjent: Michał Felczak / Daniel Roman

Muzycy (pianino, saksofon): Andrzej Perkman, Marcin Gańko, Michał Borowski

Muzyka: Aleksandra Nieśpielak

Opracowanie muzyczne: Michał Borowski

Scenografia: Agnieszka Marczewska

Kostiumy: Magdalena Jarosz- Holoubek

Scenariusz i reżyseria: Aleksandra Nieśpielak

Produkcja: O La La Teatr

Impresariat: Good Events Factory

Bilety dostępne online:

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/98984/Mor%C4%85g/Recepta+na+Szcz%C4%99%C5%9Bcie/?fbclid=IwAR2DfZhp9wXpcZ_mrs8N3wSfD5-zcFl-3-R64n-otTRnmUF_VUatDZNNjos

lub

https://biletyna.pl/spektakl/Recepta-na-szczescie/Morag?fbclid=IwAR3ePz5RxJljn5fqQSy9WZi-sDw5MIK134W_dj7Hgkf90Dqfypx1iNsqLQ0

oraz stacjonarnie w kasie MDK.

Cena biletu: 89 zł – 95 zł

(MDK)

 

error: Nie kopiuj!!!