Warmia i Mazury

Z myślą o przedsiębiorcach z Warmii i Mazur

Ruszyła Platforma Przedsiębiorczości Warmii i Mazur, której inicjatorem jest samorząd województwa. Wszystkie informacje w obszarze przedsiębiorczości dostępne są na stronie internetowej https://biznes.warmia.mazury.pl

Samorząd województwa warmińsko-mazurskiego stawia na zrównoważony rozwój całego regionu. Za cel sobie stawia działania skierowane przede wszystkim na wzrost gospodarczy oraz współpracę z inwestorami.

Platforma Przedsiębiorczości Warmii i Mazur powstała z myślą o przedsiębiorstwach z regionu, osobach zainteresowanych prowadzeniem działalności gospodarczej oraz wszystkich osobach poszukujących informacji gospodarczej z całego regionu.

Ideą tego przedsięwzięcia jest zebranie w jednym miejscu najważniejszych informacji w obszarze przedsiębiorczości i przedstawienie ich w czytelnej i przystępnej formie.

Platforma Przedsiębiorczości Warmii i Mazur dostępna jest również na Facebooku – https://www.facebook.com/PlatformaPrzedsiebiorczosciWiM/

Instytucje zainteresowane zamieszczeniem ich oferty na Platformie zachęcamy do kontaktu z Biurem Przedsiębiorczości Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie (biznes@warmia.mazury.pl), które jest inicjatorem pomysłu.

(wwim)

error: Nie kopiuj!!!