Warmia i Mazury

Spotkanie informacyjne – środki na otwarcie działalności gospodarczej

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem środków na otwarcie działalności na bezpłatne spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie – środki na otwarcie działalności gospodarczej”.

Termin spotkania: 27 sierpnia 2020 r. w godzinach 10:00– 13:00

Miejsce spotkania: Olsztyn, Villa Pallas, ul. Żołnierska 4

Warunki uczestnictwa:

  1. przesłanie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy gpiolsztyn@warmia.mazury.pl do 25 sierpnia 2020 r. godz. 15:00
  2. potwierdzenie mailowe zakwalifikowania się na spotkanie przesłane przez organizatorów spotkania (potwierdzenia wysyłane będą po zakończeniu rekrutacji).

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Zgłoś nieobecność

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak ponosimy koszty jego organizacji, nawet  za zgłoszone a niewykorzystane miejsca. Dlatego prosimy o przemyślane zgłoszenia a w razie nagłych wypadków o poinformowanie organizatora o nieobecności, pomimo wcześniejszej rejestracji i potwierdzenia uczestnictwa. Zasada ta przyczyni się do wydatkowania środków publicznych w sposób celowy i oszczędny.

Więcej informacji:

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie:

tel. 89 512 54 85/ 83/ 84/ 85/ 86, e-mail: gpiolsztyn@warmia.mazury.pl
Pliki do pobrania:
Agenda
Formularz zgłoszeniowy

(wwim)

error: Nie kopiuj!!!