Warmia i Mazury

Wspólna akcja policjantów Posterunku Policji w Łukcie z wolontariuszami

Idea wolontariatu – niesienie pomocy tym, którzy niejednokrotnie nie potrafią sami upomnieć się o siebie. Tym razem w działalność charytatywną zaangażowali się policjanci Posterunku Policji w Łukcie – udzieli pomocy potrzebującym rodzinom.

We wtorek (04.07.2023r.) wolontariusz z Policyjnego Klubu Sportowego Mazury wspólnie z policjantami i Kierownikiem Posterunku Policji w Łukcie, przekazali paczkę pomocową z codziennymi artykułami spożywczymi, środkami czystości oraz słodyczami dla potrzebujących rodzin z tamtejszej gminy.

Wolontariat oraz wsparcie mundurowych w tym zakresie to nie tylko przekazywanie wszelkich paczek pomocowych, to również wsparcie w codziennych czynnościach potrzebującym. Osobom posiadającym problem z poruszaniem się wyjściem z mieszkania Policjanci z Posterunku Policji w Łukcie niejednokrotnie udowodnili, że pomoc w tych sprawach, nie jest im obca. Wypełniając swoje codzienne obowiązki służbowe wykazują się empatią i wrażliwością na los drugiego człowieka.
Każdy z Nas może znaleźć się w sytuacji życiowej, nie zawsze pozytywnej. Ważnym jest aby wiedzieć, że jest ktoś, kto wyciągnie do nas pomocną dłoń.

(KPP Ostróda)

error: Nie kopiuj!!!