Sejm Dzieci i Młodzieży – konkurs

Rozpoczęła się specjalna, internetowa edycja Sejmu Dzieci i Młodzieży której temat brzmi: Śladami kardynała Stefana Wyszyńskiego – w poszukiwaniu drogowskazów we współczesnym świecie według wartości i ideałów Prymasa Tysiąclecia. W jaki sposób możesz wykorzystać nauki kardynała Stefana Wyszyńskiego w obecnej rzeczywistości, w odniesieniu do swojego życia, do życia Twojej rodziny lub społeczności, w której mieszkasz?

Do udziału w konkursie organizatorzy zapraszają dwuosobowe zespoły złożone z uczniów tej samej szkoły lub zespołu szkół. Pamiętajcie, że zgodnie z regulaminem każdy uczestnik SDiM najpóźniej w dniu rozpoczęcia konkursu musi mieć ukończone 13 lat, ale w dniu 1 czerwca br. nie może mieć ukończonych 18 lat. Na stronie znajdziecie Regulamin udziału w SDiM oraz Przewodnik SDiM 2021, z którymi powinniście się zapoznać przed przystąpieniem do realizacji zadania. Zachęcamy także do śledzenia oficjalnej strony SDiM na Facebooku http://www.facebook.com/sejmdzieciimlodziezy.

Organizatorem Sejmu Dzieci i Młodzieży od 1994 roku jest Kancelaria Sejmu, a do grona współorganizatorów należą obecnie: Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Instytut Pamięci Narodowej – Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu.

  • ZAPOZNAJ SIĘ Z TEMATEM

Sprawdź czy tegoroczne zadanie konkursowe jest dla Ciebie.

  • PRZECZYTAJ REGULAMIN

Uniknij dezinformacji i wątpliwości. Zwróć uwagę na termin przesłania wykonanego zadania na platformę – po jego upływie dodanie lub zmiana zamieszczonych materiałów nie będzie już możliwa.
Regulamin

  • DOWIEDZ SIĘ JAK WYKONAĆ ZADANIE

Wykorzystaj do tego przewodnik , który podpowie Ci jak zrealizować projekt.

  • ZAREJESTRUJ SWÓJ ZESPÓŁ

Zanim to zrobisz upewnij się, że dobrze zrozumiałeś zadanie i chcesz podjąć się wyzwania. Pamiętaj, że zespół mogą tworzyć wyłącznie osoby z tej samej szkoły lub zespołu szkół.
REJESTRACJA możliwa tylko do 6 maja do godz. 15.00

  • DZIAŁAJ

Udział w SDiM to niezapomniana przygoda, więc naprawdę warto spróbować! Najlepsze zespoły spotkają się z Marszałkiem Sejmu.

(SDiM)